CNCENTER

CNCenter to nowoczesne centrum szkoleniowe. Wieloletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem i praktyczne podejście pozwala przygotować do pracy na obrabiarkach CNC.
Wiedza z tego zagadnienia jest obszerna, dlatego w naszych szkoleniach stawiamy na praktyczne przygotowanie do pracy.  Szkolenie odbywa się na obrabiarkach CNC (uzbrajanie obrabiarki, pisanie programu, wykonanie detalu, pomiary).  Teoria to materiał omówiony ogólnie i przekazany do pracy własnej, w domu na spokojnie. Pojawiające się pytania są omawiane na następnych zajęciach.

WALDEMAR KOZAK

 Posiadam trzydziestoletnie doświadczenie w obróbce skrawaniem. Pracując jako tokarz narzędziowy zainteresowałem się obrabiarkami CNC i od 20 lat zajmuję się tego rodzaju obróbką, w różnych obszarach. Zajmuję się opracowaniem technologii obróbki detali według rysunku klienta i wdrożeniem go do wykonania na tokarkach CNC.
Posiadam umiejętności w programowaniu obrabiarek na sterowaniu Sinumerik, Fanuc, Mazatrol. Posiadam pierwszy stopień trenera firmy Siemens. Zajmuję się również szkoleniem pracowników nowo zatrudnionych. Mając certyfikowane szkolenie z coachingu jestem trenerem i mówcą motywacyjnym. Ukończyłem studia z przywództwa (lider w organizacji, zarządzanie zespołem). Jako technolog- programista współpracuje z firmami, wspierając ich rozwój i poszerzając kompetencje pracowników.